Egyéb témák


név:
Nagyné Margó  
e-mail:
latika59@freemail.hu  
dátum:
2014.01.11 10:21  
válasz érdésére

54 éves vidám hölgy személyében Egyiptomi egyhetes nyaraláshoz keresek a szoba felár miatt utitársat 2014. március végére, vagy áprilisban.

Várom a segítséget.

Üdvözlettel: Margó


név:
Katka  
e-mail:
grape_g@interware.hu  
dátum:
2006.12.12 22:21  
válasz érdésére

Szilveszterre mennék valahova, Máltára gondoltam, de más is lehet hasonló árfekvésben. Csak ne legyen hideg hely. Társat keresek az utazáshoz. 60 éves sportos nő


név:
Katka  
e-mail:
grape_g@interware.hu  
dátum:
2006.12.12 22:19  
válasz érdésére

Szilveszterre mennék valahova, Máltára gondoltam. Társat keresek az utazáshoz. 60 éves sportos nő


név:
Tibor  
e-mail:
csibi0423@freemail. hu  
dátum:
2006.09.04 01:52  
válasz érdésére

Egész szeptemberem szabad, mennék bárhova, ahol tenger és meleg van,de nincs kivel! egy fő ffi/nő útitársat keresek! én 41 éves ffi vagyok.Emil:csibi0423@freemail.hu


név:
Tibor  
e-mail:
csibi0423@freemail. hu  
dátum:
2006.09.04 01:47  
válasz Lilla érdésére

Egész szeptemberem szabad,mennék bárhova!!!! Üdv Tibi


név:
Boka  
e-mail:
sanchez63@citromail.hu  
dátum:
2006.08.09 01:22  
válasz érdésére

Horvátország vagy Tunézia augusztus 20. utáni indulással max 10nap. Egyedül utazni nem jó...Hölgyeim: 35-40 éves korig 1 gyermekkel ha van kedve, tartson velem. Fényképes leveleket az email címre kérek... Köszi


név:
Emlkalbum  
e-mail:
tamas.o@emlekalbum.hu  
dátum:
2006.07.17 00:28  
válasz érdésére

Üdv!

Sartiba (Görögország) szeretnék menni most júli végén, vagy aug elején.

Egyágyas felárat nem kellene fizetnünk egyikőnknek sem, ha együtt megyünk, de nem egyéb okból.

Várom mielöbbi visszajelzéseteket!

Köszönettel:

Emlékalbum


név:
Lilla  
e-mail:
hires@citromail.hu  
dátum:
2006.07.09 17:24  
válasz érdésére

sziasztok! ki jönn el sziciliába vagy esetleg a fancia riviérára? én utazási irodával szeretnék,de nem tudom ezt megengedhetik e maguknak páran,amugy nem drága,bár a buszos utaknak egyáltalán nem vagyok a hive,mert iszonyat messze van-sziciliai körutazás kb 260ezer ft lenne,mindennel együtt,de nagyon kevés hely van márcsak,ja és szeptbe.

francia az busz lenne sajna,az nem drága 245 ezer meg a költöpénz.

ha vkit érdekel irjon




név:
nóra  
e-mail:
mangoa@citromail.hu  
dátum:
2006.06.29 00:00  
válasz érdésére

stoppal párizsba, vagy ahová tetszik - útitárs kerestetik !!

26 éves lány vagyok, már évek óta szeretnék eljutni valahova, leginkább párizsba, de máshová is nagyon szívesen elmennék.

sokan ígérgették már, hogy eljönnek velem, de aztán persze mindig meggondolták magukat. szóval olyan valakit keresek, akiben egy kicsivel több a vállalkozószellem, és nem riadnak vissza az esetleges nehézségektől, és bírják a nomád életmódot.

ha valaki útitársat keres külföldi stoppoláshoz az ne habozzon írni ide: mangoa@citromail.hu vagy msn cimem: ludatonatus@hotmail.com



nóra


név:
Gyöngyi  
e-mail:
gyongy57@freemail.hu  
dátum:
2006.06.19 00:00  
válasz Avar Klári érdésére

Szia,én is utitársat keresnék,és pont szeptemberi idöpont lenne alkalmas nekem is.Nemtudom,hogy mely korosztályhoz tartozol,ami gondolom fontos,és hogy mekkora összegbe kerül ez az ut.Én 49 éves vagyok,és tulajdonképpen nekem szintén törökország is számitásba jött az idei lehetséges utak között.Várom válaszod: Gyöngyi


« vissza    1 |  2 |     tovább »




Keresés
8 486 utazás 337 417 indulási időpontja között.
Valami hasonlót?


Recommendation Engine, Recommendation System




© Copyright 2000-2010 Világlátó   |   Lapcsalád további tagjai: Start Utazás, Last Minute Utak Napelemes rendszerek, energiahatékonysági beruházás